Očkování pro veřejnost

18.1.2021

Občané, kteří provedli registraci a obdrželi již potvrzení termínu z centrálního registračního systému, budou postupně očkováni v novém očkovacím centru (nová poliklinika, 1.podlaží), vchod od lékárny.

JAK SE OBJEDNAT?

NEJDE VÁM PROVÉST REGISTRACE?

• ​​Registraci po telefonu s Vámi provedou operátoři na infolince 1221.

JE VÁM VÍCE JAK 80 LET A JSTE OMEZENI V POHYBU?

• Kontaktujte svého praktického lékaře. Máte tak výjimku z registrace přes Centrální rezervační systém, praktik se s vámi individuálně domluví, jak pro vás očkování zajistit.

CO BUDE NÁSLEDOVAT PO REGISTRACI?

• Systém podle zadaných údajů (např. věk, zdravotní stav) určí prioritu a přidělí zájemci termín očkování.
  • Dle typu vakcíny proběhne očkování v jednom nebo ve dvou termínech.
  • K samotnému očkování je třeba donést občanský průkaz, kartu pojištěnce a poslední zprávu od lékaře ohledně zdravotních problémů.

KDE SE OČKUJE? (po obdržení potvrzení termínu z centrálního rezervačního systému)

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
Očkovací centrum - nová poliklinika, 1.podlaží (vchod od lékárny)

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. očkuje veřejnost vakcínou Comirnaty od firmy Pfizer/BioNTech