Hospic Citadela hostil seminář chronických ran

11.12.2015

Vedoucí týmu chronických ran Nemocnice Valašské Meziříčí a.s., Kateřina Palinčáková, zavítala na pozvání vedení Hospice do valašskomeziříčské Citadely. Tam prezentovala svou přednášku na téma „management ošetřování chronických ran“.

Na 30 posluchačů z řad nejen místního zdravotnického personálu skládajícího se z lékařů a ošetřovatelského personálu, ale i zástupců místní nemocnice a Diakonie – ČCE Valašské Meziříčí, si tak mohlo vyslechnout cennou přednášku zaměřující se na proleženiny, jejich hojení, klasifikaci a prevenci.

Spolu s ní se prezentace zúčastnila i zástupkyně firmy PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s., která s přítomnými hovořila o pomůckách k léčbě a péči o chronické rány.

Jsem ráda, že jsem mohla své zkušenosti s léčbou dekubitů prezentovat a podělit se s efektivním léčením proleženin i v místním Hospici“, zhodnotila návštěvu Citadely, sestra Palinčáková.