Přednáška zástupce Medicínského centra Praha na předporodním kurzu

2.4.2019

Gynekologicko porodní oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. ve spolupráci s Medicínským centrem organizuje dne 10.4.2019 v 17.00 hodin ve Středisku volného času Domeček ve Valašském Meziříčí, přednášku nejen pro účastníky předporodního kurzu, ale i pro další zájemce z řad laické veřejnosti s možností pokládat dotazy.

Přednáška bude obsahovat tyto témata:

1. Co je pupečníková krev
  2. K čemu může být užitečná - využití do budoucna
  3. V čem je výhoda uchování v Medicínském centru Praha
  4. Doplňující témata - očkování, mateřské mléko, genetika

Přednášet bude MUDr. Radek Klubal z Medicínského centra Praha.

V případě zájmu o účast kontaktujte staniční sestru Andreu Dočkalovou:  andrea.dockalova@nvm.agel.cz.
 Z důvodu omezeného počtu míst je dobré se nahlásit.