Pozvánka na den otevřených dveří porodního a novorozeneckého oddělení

2.10.2017

Prohlídka porodního oddělení, porodního sálu a novorozeneckého oddělení bude pro zájemce na Dnu otevřených dveří v úterý, 24.10.2017.

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. pořádá Den otevřených dveří porodního oddělení, porodních sálů a novorozeneckého oddělení. Termín je stanoven na úterý,  24.10.2017 od 14:30 : 18:00 hodin. Zájemkyně budou mít možnost i 3D ultrazvuku od 20.týdne do 28.týdne těhotenství. Objednat se můžete na adrese: andrea.dockalova@nvm.agel.cz  (USB flask disk s sebou).

K dispozici bude personál gynekologicko-porodního oddělení k zodpovězení Vašich dotazů. "Těšíme se na návštěvu budoucích rodiček, kterým ukážeme zázemí našeho porodního oddělení, porodních sálů a novorozeneckého oddělení. Věříme, že tak, jako předchozí roky, budou i nyní budoucí maminky spokojené s pocitem nadcházejícího porodu bez obav", říká staniční sestra Bc. Andrea Dočkalová.