Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. se prezentovala na veletrhu práce

23.3.2017

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s., člen skupiny AGEL, prezentovala své služby a nabídku volných pracovních pozic v rámci Veletrhu práce, který se konal druhý březnový čtvrtek v kulturním zařízení zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.

Na Veletrh práce dorazili nejen samotní studenti z místních středních škol, ale také ostatní zájemci hledající své další pracovní uplatnění. Zástupci nemocnice ve složení hlavní sestra Mgr. Jana Pelikánová, všeobecné sestry ARO, Bc. Anna Staňková, Markéta Hatlapatková, všeobecná sestra MD JIP, Lucie Černochová a epidemiologická sestra Mgr. Dagmar Kratochvílová, prezentovaly přítomným spektrum služeb a činností nemocnice.

Zájemci si mohli vyzkoušet ochutnávku nutridrinků, měření krevního tlaku pomocí monitoru či praktický nácvik poskytnutí první pomoci nepřímé srdeční masáže na figuríně. U kuřáků proběhlo měření přítomné hladiny CO2 v dechu pomocí přístroje smokerlyzer nebo edukace o správně provedené hygienické dezinfekci rukou pod UV lampou. Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. měla připraven i instruktážní klip v rámci neodkladné péče, pomocí kterého se pravidelně školí nelékařské profese. Samotné video bylo několikrát puštěno všem přítomným v sálu na velkém plátně. Této akce v rámci propagace Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. se ujala personálně organizační manažerka skupiny AGEL, Mgr. Soňa Chlumová.